Second handy online - dlaczego są tak popularne?

Moda na kupowanie używanych rzeczy trwa w najlepsze. Kierują nami różne pobudki: powody ekonomiczne, troska o ekologię lub po prostu – chęć stworzenia jedynych w swoim rodzaju stylizacji. Bo to właśnie w sklepie z odzieżą z drugiej ręki możemy trafić na prawdziwe perełki!

Odzież z drugiej ręki – teraz także online

Choć sklepy z używaną odzieżą działają w Polsce już od wielu lat (mniej więcej od czasów PRL), stosunkowo niedawno ich sprzedaż przeniosła się do Internetu. Rozwiązanie to ma bardzo wiele zalet – zarówno dla właścicieli sklepów, jak i konsumentów.

Second hand online to przede wszystkim:

* Wygodne zakupy bez wychodzenia z domu

Nie każdy ma “talent” do kupowania w second handach! Być może zdarza Ci się zachwycać ubraniami koleżanek “złowionymi” w ciucholandach, podczas gdy samej nigdy nie udało Ci się tam trafić na nic interesującego... Nic dziwnego – na buszowanie po second handzie trzeba mieć czas, dobre oko i nieco szczęścia. Second hand internetowy to opcja dla wszystkich – możesz filtrować i sortować wyniki wyszukiwania według własnych kryteriów i mieć pewność, że tym razem na pewno nie wyjdziesz ze sklepu z pustymi rękami!

* Bezpieczeństwo

Nie da się ukryć, że pandemia zrodziła w nas nowe lęki i wykształciła nowe nawyki. Mimo że większość sklepów odzieżowych od miesięcy działa już w normalnym trybie, wiele osób wciąż niechętnie wybiera się w zatłoczone miejsca i woli kupować ubrania przez Internet. Część second handów wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i udostępniła ubrania z drugiej ręki online.

* Sklep czynny 24/7

Rób zakupy online o dowolnej porze! Możesz godzinami przeglądać zgromadzone kolekcje ubrań z drugiej ręki, a następnie wygodnie przymierzyć wszystko przed własnym lustrem.

Second hand internetowy to także szereg innych zalet, które wydają się dużo mniej oczywiste:

* niższe ceny odzieży niż w sklepie stacjonarnym;

* częstsze dostawy ubrań – bo dużo łatwiej jest je realizować, kiedy nie jesteśmy ograniczeni powierzchnią sklepu;

* możliwość zwrotu – jak w przypadku każdego produktu zakupionego online;

* możliwość późniejszego opłacenia zamówienia – nawet do 30 dni!


Afilia | ul. Akacjowa 11, Czeczotki, 05-152 Czosnów, woj. mazowieckie | telefon: 459 411 618 , e-mail: kontakt@afilia.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl