Kupujesz w second hand? Jesteś eko!

Wysokiej klasy, niezniszczone, piękne, zadbane i oryginalne – wszyscy wiemy, że w lokalnych second-handach znaleźć można wiele perełek! Nie zmienia to jednak faktu, że nie każdy ma czas, chęć, możliwość i cierpliwość poszukiwania idealnego dla siebie elementu ubioru. Właśnie dlatego powstał nasz sklep – nie tylko wybierzesz swój nowy strój bez wychodzenia z domu, ale także wykażesz się ekologicznym podejściem do życia!

Ekologiczne podejście a second-handy

Produkcja ubrań to przemysł, który bardzo zanieczyszcza środowisko - podczas obrabiania, barwienia, wybarwiania czy samego nawet tkania materiałów zużywa się ogrom wody, nie mówiąc już o produkcji zanieczyszczeń, które trafiają do rzek, oceanów i wód gruntowych. Warto ograniczyć kupowanie nowych ubrań i korzystać z naszego sklepu, gdzie prezentujemy świetnej jakości rozwiązania z drugiej ręki - nie tylko zaoszczędzicie pieniądze, ale również zniwelujecie negatywny wpływ przemysłu odzieżowego na środowisko.

Jak ekologicznie zapakować przesyłkę?

Dzięki kupowaniu ubrań z drugiej ręki każdy z nas może zadbać o środowisko. Nie zmienia to jednak faktu, że kupując używane bluzki, sukienki czy buty, owinięte w kilogram folii, nie pomagamy planecie – dobry uczynek, czyli zakupienie używanych produktów, zostaje zrównoważony przez ten nieodpowiedni, czyli zmarnowanie folii i plastiku po to, aby otrzymać dany artykuł. Dlatego też postanowiliśmy dostosować nasze podejście do oferowanych usług i sprzedajemy oraz wysyłamy Wasze zamówienia bez folii i plastiku – ekologicznie!

Ekologia a przesyłki

Świadome podejście do tematu ochrony środowiska pozwoliło nam na stworzenie idealnego sposobu na wysyłanie do Was zamówionych przez Was ubrań. Wykorzystujemy kartony i opakowania, które ponownie można wykorzystać, do własnych przesyłek czy zabaw z dziećmi. Używamy papierowej taśmy samoprzylepnej, a wszystkie nasze metki i naklejki również nie zawierają w sobie ani grama plastiku. Co ważne, nie wypełniamy paczek folią bąbelkową ani nie owijamy jej stretchem - dzięki takiemu ekologicznemu podejściu, przesyłka jest elegancka, minimalistyczna, a także biodegradowalna.


Afilia | ul. Akacjowa 11, Czeczotki, 05-152 Czosnów, woj. mazowieckie | telefon: 459 411 618 , e-mail: kontakt@afilia.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl