Jak ubrania trafiają do sprzedaży?

Zastanawiasz się, w jaki sposób dbamy o zdobywanie jak najlepszych produktów do naszego sklepu z odzieżą z drugiej ręki? Chcesz wiedzieć, dlaczego możesz nam zaufać, jeśli chodzi o jakość sprzedawanych przez nas ubrań? Selekcja, czyszczenie i dbanie o odzież i obuwie zanim trafią do naszego sklepu to długi proces, podczas którego dokładnie przyglądamy się naszym spodniom, bluzom, kurtkom i swetrom, i dbamy o to, aby trafiły do Was w jak najlepszym stanie!

Jak ubrania trafiają do sprzedaży?

Znaczną większość produktów z naszego sklepu zamawiamy w dwóch zaufanych hurtowniach. Są to sprawdzone miejsca, które proponują wysokiej jakości artykuły z drugiej ręki. Zamówienia trafiają do nas w kilkunastokilogramowych paczkach, po odpakowaniu których następuje sortowanie. Podczas sortowania dbamy o to, aby od razu odłożyć na bok te artykuły, które trzeba wyprać lub skierować do krawieckiej poprawki.

Wszystkie ubrania przeznaczone do sprzedaży w naszym second handzie online są następnie prasowane przy użyciu generatora pary, który jest w stanie zadbać o wszystkie artykuły - od grubych zimowych kurtek przez klasyczne jeansy aż po stroje kąpielowe. Nasz generator to niezastąpione urządzenie, które pomaga nam w codziennej pracy i nie wyobrażamy sobie działania bez niego!

Co robimy z wyprasowanymi ubraniami?

Po wyprasowaniu po kolei odwieszamy wszystkie produkty na wieszaki, gdzie czekają aż trafią przed obiektyw. Cała odzież i obuwie zostają obfotografowane (część na wieszakach, część na modelce), a następnie zaczynamy ich opisywanie. Nie oznacza to jednak, że w tym momencie osiadamy na laurach! Przed sprzedażą na stronie jeszcze raz przeglądamy wszystkie produkty i, jeśli zobaczymy jakiekolwiek mankamenty, wykonujemy drobne poprawki krawieckie. Nie wyrzucamy ubrań - nie byłoby to ekologiczne, a naszą misją jest bycie jak najbardziej zero-waste. Naprawiamy więc, zamiast wyrzucać!

Sprzedaż w sklepie

Zanim jednak dodamy ubrania wraz z opisami do sklepu, a następnie udostępnimy je dla Klientów jako nową dostawę, dokładnie sortujemy wszystkie artykuły na długich wieszakach. Dbamy o to, aby zachować porządek w magazynie – w jednym miejscu wiszą bluzki gładkie, w innym wzorzyste. Mamy osobne miejsca na spodnie jeansowe, bieliznę sportową, sukienki i płaszcze!

Jak widać, sprzedaż naszych ubrań to rozbudowany proces, który ma na celu zapewnić Wam jak najlepszy stan zakupionych produktów oraz jak najszybszą wysyłkę - zapraszamy do zakupów!


Afilia | ul. Akacjowa 11, Czeczotki, 05-152 Czosnów, woj. mazowieckie | telefon: 459 411 618 , e-mail: kontakt@afilia.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl