Spódnica elastyczna azteckie wzory L 40
Kod produktu: 47964
Opis produktu
Spódnica elastyczna azteckie wzory L 40
Rozmiar: oceniony na L czyli 40
Długość całkowita – 49cm
Szerokość w pasie – 44cm
Spódnica w stylu etno o wyrazistym wzorze w odcieniach czerni i bieli to propozycja dla osób, które lubią odważne, ale zarazem subtelne wzornictwo. Geometryczne, regularne kształty, tworzące wrażenie plecionki lub patchworku, wprowadzają do stylizacji artystyczny akcent.
Prosty fason z delikatnie zaokrąglonym dołem podkreśla sylwetkę, zapewniając komfort i swobodę ruchów. Zamek błyskawiczny z tyłu, pozwalający na łatwe zakładanie spódnicy, stanowi jednocześnie interesujący detal.
Ta spódnica wpasuje się w różne stylizacje – od luźnych, codziennych po bardziej eleganckie. Może być noszona zarówno do prostych, jednolitych topów, jak i do bardziej odważnych, etnicznych lub boho akcentów. Idealna na letnie spotkania oraz wszelkie casualowe wyjścia.
Administratorem danych osobowych jest Afilia SecondHand Online. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Cechy produktu
Moje atrybuty